Välkommen till en långtifrån traditionell redovisningsbyrå!

Just nu bygger vi om vår hemsida för att ge en bättre upplevelse och tydligare information till dig som kund. Tills vidare är du varmt välkommen att kontakta oss vid frågor.

Segertoft & partner AB   |   Tel 0522-358 00   |   info@segertoft.com

Kontakta våra medarbetare

Derek Wamala

Derek Wamala

VD/CEO

Tel 072-519 51 60
derek@segertoft.com

Maria Andersson

Maria Andersson

Redovisningskonsult

Tel 072-519 51 66
maria@segertoft.com

Anders Björnander

Anders Björnander

Kontorschef Uddevalla/Trollhättan

Senior Advisor
Tel 072-519 51 64
anders@segertoft.com

Tomas Hager

Tomas Hager

Affärsrådgivare

Tel 072-519 51 68
tomas@segertoft.com

Daniel Hamrén

Daniel Hamrén

Redovisningsassistent

Tel 072-519 51 78
daniel@segertoft.com

Helen Höyland

Helen Höyland

Redovisnings- och löneassistent

Tel 072-519 51 65
helen@segertoft.com

Inguna Jekabsone

Inguna Jekabsone

Redovisningsassistent

Tel 072-519 51 67
inguna@segertoft.com

Emelie Karlsson

Emelie Karlsson

Redovisningskonsult

Tel 070-204 82 53
karlsson@segertoft.com

Jenny Lachonius

Jenny Lachonius

Auktoriserad lönekonsult

Tel 072-519 51 62
jenny@segertoft.com

Katarina Olausson

Katarina Olausson

Redovisningsassistent

Tel 070-219 74 97
katarina@segertoft.com

Emelie Timmerfors

Emelie Timmerfors

Redovisningsassistent

Tel 070-230 92 54
emelie@segertoft.com